Aracılık Hizmetleri


Pay Senedi Alım-Satım işlemleri
Euro Finans Menkul Değerler AŞ. , yüksek teknolojili altyapı ve iletişim ağı sayesinde , seans süresince alım-satım emirlerini kesintisiz yerine getirmekte , piyasalardaki değişimleri anlık olarak takip edebilme olanağını müşterilerine sunmaktadır.

Sabit Getirili Menkul Kıymet Alım-Satım İşlemleri
Repo/Ters Repo İşlemleri
Euro Finans Menkul Değerler AŞ., müşterilerine , BİST nezdinde çalışan Borçlanma Araçları Piyasasında , cari oranlar ve düşük işlem maliyetleri ile kesin alım-satım veya repo işlemleri yapabilmektedir.

Dövizli Menkul Kıymetler
Euro Finans Menkul Değerler AŞ.,müşteri talepleri doğrultusunda , uluslararası piyasalarda işlem görmekte olan menkul kıymetler ile ilgili danışmanlık ve alım-satım aracılığı yapmaktadır. Yatırımcılar tarafından en yoğun ilgiyi gören döviz cinsi ödemeli menkul kıymet , Türkiye Cumhuriyeti tarafından uluslararası piyasalarda ihraç edilmiş olan Eurobond’lardır. Şirketimiz , Eurobond ve diğer döviz cinsi yatırım araçları için aracılık ve danışmanlık hizmeti vermektedir

Vadeli İşlem Ve Opsiyon Piyasası (VİOP) Aracılık İşlemleri
Euro Finans Menkul Değerler AŞ. , mevcut altyapısı ve iletişim ağı sayesinde , BİST Vadeli İşlemler ve Opsiyon Piyasasında işlem gören tüm sözleşmeler ile ilgili alım-satım emirlerini , pay senedi internet üzerinden emir iletimine benzer şekilde internet üzerinden yapılabilmesi imkanını müşterilerimize sunmakta ve buna bağlı olarak tüm VİOP müşterilerimiz , aynı zamanda ilgili piyasadaki değişimleri anlık olarak takip edebilme olanağını da bulmaktadırlar.

Portföy Yönetimi ve Yatırım Danışmanlığı
Sermaye Piyasası araçlarından oluşturulan portföylerin müşteri nam ve hesabına portföy yöneticisi sıfatıyla değerlendirilmesi hizmeti Euro Finans Menkul değerler AŞ. tarafından verilmektedir.

Halka Arza Aracılık
BİST’de işlem görmek üzere , piyasaya yeni katılacak şirketlerin ihraç edecekleri pay senetlerini ilk elden alım hizmeti Euro Finans Menkul Değerler AŞ. tarafından sağlanabilmektedir.